4R07 R Series hot tub — 5 adults, 1 lounge seat, 12 jets, Ø180×80 cm.
| Seating Capacity | 5 Adults |
|---|---|
| Loungers | 1 |
| Dimensions | Ø180×82 cm |
| Water Capacity | 950 L |
| Dry Weight | 190 kg |
| Total Jets | 12 |
| Pumps | 1×2.0HP Two-Speed |
| Heater | 2.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 11A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |