5U85 U Series swim spa — 3–5 adults, 17 jets, 583×225×140 cm.
| Seating Capacity | 3–5 Adults |
|---|---|
| Loungers | 0 |
| Dimensions | 583×225×140 cm |
| Water Capacity | 10000 L |
| Dry Weight | 1300 kg |
| Total Jets | 4 |
| Pumps | 3×3.0HP One-Speed |
| Heater | 3.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 32A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |