7U55 swim spa — 8 jets, 677×225×144 cm.
| Seating Capacity | 6–8 Adults |
|---|---|
| Loungers | 0 |
| Dimensions | 677×225×144 cm |
| Dry Weight | — |
| Total Jets | 8 |
| Pumps | 1×4.0HP One-Speed + 2×4.0HP One-Speed + 1×3.0HP One-Speed |
| Heater | 3.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |