2A12 A Series hot tub — 2 adults, 15 jets, 225×110×73/74 cm.
| Seating Capacity | 2 Adults |
|---|---|
| Loungers | 0 |
| Dimensions | 225×110×73/74 cm |
| Water Capacity | 350 L |
| Dry Weight | 191 kg |
| Total Jets | 15 |
| Pumps | 1×2.0HP Two-Speed |
| Heater | 2.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 11A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |