6A12 A Series hot tub — 6 adults, 1 lounge seat, 48 jets, 200×200×88/90 cm.
| Seating Capacity | 6 Adults |
|---|---|
| Loungers | 1 |
| Dimensions | 200×200×88 cm |
| Water Capacity | 1039 L |
| Dry Weight | 406 kg |
| Total Jets | 48 |
| Pumps | 2×2.0HP One-Speed |
| Heater | 3.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 15A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |