5A20 A Series hot tub — 5 adults, 2 lounge seats, 33 jets, 200×200×88/90 cm.
| Seating Capacity | 5 Adults |
|---|---|
| Loungers | 2 |
| Dimensions | 200×200×88 cm |
| Water Capacity | 1035 L |
| Dry Weight | 405 kg |
| Total Jets | 33 |
| Pumps | 1×3.0HP One-Speed |
| Heater | 3.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 14.6A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |