4A10 A Series hot tub — 4 adults, 1 lounge seat, 50 jets, 213×213×88/90 cm.
| Seating Capacity | 4 Adults |
|---|---|
| Loungers | 1 |
| Dimensions | 213×213×88 cm |
| Water Capacity | 1150 L |
| Dry Weight | 409 kg |
| Total Jets | 50 |
| Pumps | 1×3.0HP One-Speed + 1×2.0HP One-Speed |
| Heater | 3.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 18A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |