4D00 D Series swim spa — 13 jets, 400×226×139 cm.
| Seating Capacity | 4–6 Adults |
|---|---|
| Loungers | 0 |
| Dimensions | 400×226×139 cm |
| Dry Weight | — |
| Total Jets | 13 |
| Pumps | 2×3.0HP One-Speed + 2×2.0HP One-Speed |
| Heater | 3.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |