9A70 A Series hot tub — 9 adults, 2 lounge seats, 97 jets, 380×225×90/92 cm.
| Seating Capacity | 9 Adults |
|---|---|
| Loungers | 2 |
| Dimensions | 380×225×90 cm |
| Water Capacity | 2520 L |
| Dry Weight | 640 kg |
| Total Jets | 97 |
| Pumps | 3×3.0HP One-Speed |
| Heater | 3.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 31A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |