3R00 R Series hot tub — 3 adults, 1 lounge seat, 32 jets, 195×127×73 cm.
| Seating Capacity | 3 Adults |
|---|---|
| Loungers | 1 |
| Dimensions | 195×127×73 cm |
| Water Capacity | 509 L |
| Dry Weight | 185 kg |
| Total Jets | 32 |
| Pumps | 1×3.0HP + 0.35HP Circ. |
| Heater | 3.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 15.6A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |