4U80 U Series swim spa — 3 adults, 34 jets, 485×225×128 cm.
| Seating Capacity | 3 Adults |
|---|---|
| Loungers | 0 |
| Dimensions | 485×225×128 cm |
| Water Capacity | 5410 L |
| Dry Weight | 853 kg |
| Total Jets | 34 |
| Pumps | 1×3.0HP + 0.5HP Circ. |
| Heater | 3.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 31A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |