3S00 S Series hot tub — 3 adults, 39 jets, 225×155×79/81 cm
| Seating Capacity | 3 Adults |
|---|---|
| Loungers | 0 |
| Dimensions | 225×155×79/81 cm |
| Water Capacity | 695 L |
| Dry Weight | 256 kg |
| Total Jets | 39 |
| Pumps | 2×2.0HP + 0.35HP Circ. |
| Heater | 3.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 15A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |