4S01 S Series hot tub — 4 adults, 19 jets, 180×180×78/80 cm.
| Seating Capacity | 4 Adults |
|---|---|
| Loungers | 0 |
| Dimensions | 180×180×78/80 cm |
| Water Capacity | 980 L |
| Dry Weight | 260 kg |
| Total Jets | 19 |
| Pumps | 1×2.0HP |
| Heater | 2.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 11A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |