4R00 R Series hot tub — 4 adults, 21 jets, 211×155×81 cm.
| Seating Capacity | 4 Adults |
|---|---|
| Loungers | 0 |
| Dimensions | 211×155×81 cm |
| Water Capacity | 850 L |
| Dry Weight | 250 kg |
| Total Jets | 21 |
| Pumps | 1×2.0HP Two-Speed |
| Heater | 2.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 11A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |