4D01 D Series swim spa — 1 adults, 3 jets, 400×225×147 cm.
| Seating Capacity | 1 Adult |
|---|---|
| Loungers | 0 |
| Dimensions | 400×225×147 cm |
| Water Capacity | 6850 L |
| Dry Weight | 713 kg |
| Total Jets | 3 |
| Pumps | 1×3.0HP |
| Heater | 3.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 15.6A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |