4D20 D Series swim spa — 3 adults, 37 jets, 428×225×128 cm.
| Seating Capacity | 3 Adults |
|---|---|
| Loungers | 0 |
| Dimensions | 428×225×128 cm |
| Water Capacity | 5410 L |
| Dry Weight | 703 kg |
| Total Jets | 37 |
| Pumps | 4×3.0HP + 0.5HP Circ. |
| Heater | 3.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 41A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |