5S00 S Series hot tub — 5 adults, 3 lounge seats, 103 jets, 230×230×88/90 cm.
| Seating Capacity | 5 Adults |
|---|---|
| Loungers | 3 |
| Dimensions | 230×230×88/90 cm |
| Water Capacity | 1491 L |
| Dry Weight | 445 kg |
| Total Jets | 103 |
| Pumps | 3×3.0HP + 0.35HP Circ. |
| Heater | 3.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 31A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |