5S02 S Series hot tub — 5 adults, 1 lounge seat, 66 jets, 225×225×91/93 cm.
| Seating Capacity | 5 Adults |
|---|---|
| Loungers | 1 |
| Dimensions | 225×225×91/93 cm |
| Water Capacity | 1345 L |
| Dry Weight | 415 kg |
| Total Jets | 66 |
| Pumps | 2×3.0HP + 0.35HP Circ. |
| Heater | 3.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 21A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |