5S20 S Series hot tub — 5 adults, 2 lounge seats, 63 jets, 213×213×88/90 cm.
| Seating Capacity | 5 Adults |
|---|---|
| Loungers | 2 |
| Dimensions | 213×213×88/90 cm |
| Water Capacity | 1136 L |
| Dry Weight | 408 kg |
| Total Jets | 63 |
| Pumps | 3.0HP + 2.0HP + 0.35HP Circ. |
| Heater | 3.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 18A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |