5U80 U Series swim spa — 7 adults, 1 lounge seat, 62 jets, 589×226×139 cm.
| Seating Capacity | 7 Adults |
|---|---|
| Loungers | 1 |
| Dimensions | 589×226×139 cm |
| Water Capacity | 7510 L |
| Dry Weight | 955 kg |
| Total Jets | 62 |
| Pumps | 4×3.0HP + 2×0.5HP Circ. |
| Heater | 3.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 35A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |