5U81 U Series swim spa — 7 adults, 49 jets, 585.5×225×147 cm.
| Seating Capacity | 7 Adults |
|---|---|
| Loungers | 0 |
| Dimensions | 585.5×225×147 cm |
| Water Capacity | 7510 L |
| Dry Weight | 955 kg |
| Total Jets | 49 |
| Pumps | 3×3.0HP + 0.5HP Circ. |
| Heater | 3.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 24A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |