7U54 U Series swim spa — 3–4 adults, 41 jets, 677×225×145 cm.
| Seating Capacity | 3–4 Adults |
|---|---|
| Loungers | 0 |
| Dimensions | 677×225×145 cm |
| Water Capacity | 8700 L |
| Dry Weight | 1200 kg |
| Total Jets | 41 |
| Pumps | 3×3.0HP + 0.5HP Circ. |
| Heater | 3.0 kW |
| Voltage | 220-240V/50Hz |
| Ampere | 32A |
| Certifications | CE / TUV / UL / ETL |